PC DÜNYASI

XPG Xenia 15 Oyun Dizüstü Bilgisayarı

ADATA’nın heyecanlı oyun odaklı alt markası olan ADATA ve XPG, XPG’nin 2008’de kurulduğundan bu yana önemli adımlar attı.

ADATA aslında değer odaklı bellek ve SSD’nin bir tedarikçisiydi, ancak zamanla önemli bir konuma yükseldi ve Xenia 15 serisi I ile performans odaklı bellek ve SSD’ler sunarak işleri gerçekten yüksek vitese geçiren XPG’nin oluşumu ile büyüyen bir PC oyun pazarına hizmet ediyor ve aynı zamanda Xenia 15 serisi I ile dizüstü bilgisayarlara bugün gözden geçirilecek.

Intel i7-9750H 6c / 12t CPU ve NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti ile donatılmış olarak bugün bakacağım XPG Xenia 15, piyasaya sürdükleri iki modelin daha uygun fiyatlı seçeneğidir.

Ayrıca bu ünitelerde kendi belleklerini ve SSD’lerini kullanmayı seçtiler, bu da onlara diğer OEM tasarımları üzerinde bir adım atabilir. Ancak bununla birlikte, bu geleneksel bir 15.6 “model, bu yüzden dokunmatik ekranlar veya diğer hile dahil değildir.

Bunun yerine, teslim edilen tüm paket 1399 $ için sağlam bir orta menzilli oyun dizüstü bilgisayarı. 1080P 144 Hz IPS de paketler. ekran için böyle bir kompakt ünite, en azından kağıt üzerinde kötü bir anlaşma olduğunu söyleyemem. Ancak, XPG Xenia 15 üzerinde herhangi bir övgü biriktirmeden önce, iç kısımları da dahil olmak üzere daha yakından bakmak gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı