PC DÜNYASI

Matrox D1450 Grafik Kartı

Matrox, Matrox D-Serisi D1450 çoklu ekran grafik kartının piyasaya sürüldüğünü duyurdu.

Yeni nesil video duvarlarına güç sağlamak için tasarlanan bu yeni tek yuvalı, dört 4K HDMI grafik kartı, OEM’lerin, sistem entegratörlerinin ve AV yükleyicilerinin yüksek yoğunluklu çıkışlı video duvarlarını hızlı bir şekilde dağıtmak için birden fazla D1450 kartını kolayca birleştirmesini sağlıyor.

16 senkronize 4K ekran.

Gelişmiş özel kontrol ve uygulama geliştirme için zengin bir video duvarı yazılımı ve geliştirici araçları ürün yelpazesinin yanı sıra D1450, kontrol odaları, işletmeler, endüstriler, hükümet, askeri, dijital tabelalar dahil olmak üzere çok çeşitli ticari ve kritik 7/24 uygulamalar için ideal.

Yenilikçi teknoloji ve derin endüstri uzmanlığı ile desteklenen D1450, tek yuvalı bir karttan dört adede kadar 4K HDMI monitörde olağanüstü video ve grafik performansı sunuyor.

OEM’ler, sistem entegratörleri ve AV uzmanları, dört adede kadar D Serisi kartı karttan karta kare kilit kablolarıyla çerçeve kilitleyerek ekran ekleyebilir ve senkronize edebilir. Buna ek olarak, D1450 kopya korumalı içeriği görüntülemek için HDCP desteğinin yanı sıra en son profesyonel uygulamaları çalıştırmak için Microsoft DirectX 12 ve OpenGL desteği sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı