DEKORASYON

Çimento ve beton dokusu

Her zevke hitap eden, şık tasarımlarıyla göz dolduran Yurtbay Seramik, çimento ve beton dokusunun eşsiz uyumunu mekânlara yansıtıyor.

Yurtbay Seramik, son yılların popüler dokularından biri olan çimentoyu seramikle buluşturuyor. Özellikle mimarların vazgeçemediği çimento yüzey, Cemento Serisi’nde öne çıkarken betondan ilham alan Form Serisi ile mükemmel bir bütünlük sağlıyor. Siz de duvarda Cemento’nun (45×90 cm.) oksit dekoru ile zeminde Form’un (60×60 cm.) uyumunu keşfedin, hayalinizdeki mekânları hayata geçirin.

Beyaz, gri, bej, oksit, antrasit olmak üzere beş farklı renk alternatifiyle hazırlanan Cemento Serisi; üstün yüzey dayanıklılığı ve mat natural dokunuşu sayesinde iç-dış mekân zemin ve duvar kaplamalarında başarılı dekorasyon imkânı sağlıyor. Seri; 45×90 cm., 60×60 cm. ebatlarında satışa sunuluyor.

Betonun doğal görünümü ve dokusunun seramiğe aktarıldığı mat yüzeyli Form Serisi de 60×60 cm. ebatlarında, gri rengiyle duvar, zemin ve dış cephe kullanımına uygun olarak yaşam alanlarına değer katıyor.

Cemento ve Form Serileri; ofis ve restoranın yanı sıra, havaalanı gibi dış mekanlara, konut ve rezidans projelerine uzanan çok geniş bir kullanım yelpazesine kusursuz uyum sağlıyor.

Son dönem dekorasyonda sıklıkla tercih edilen çimento ve beton görünümlü modeller, Yurtbay Seramik’in yeni koleksiyonunda en doğal hali ile yerini alıyor.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Kök hücre tedavisinin, KOAH (Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı) için en etkili tedavilerden biri olduğu kanıtlanmıştır. IMC, Meksika’daki kök hücre tedavilerinde liderdir. KOAH’ı nasıl tedavi edebileceğimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin:

  2. Aylık 50 ABD dolarından daha düşük maliyetli ve doğrudan web sitenize satın almaya hazır binlerce kişiyi gönderen bir reklam hizmetiyle ilgileniyor musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı